Zawiadomienie o przekształceniu i zmianie formy prawnej spółki

Zawiadomienie o przekształceniu i zmianie formy prawnej spółki Zarząd firmy Loro S.A. informuje, że w dniu 3 listopada 2017 roku nastąpiło przekształcenie spółki LORO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Piasecznie w spółkę LORO Spółka Akcyjna. W dniu tym nastąpił wpis przekształcenia spółki do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego. Zmiana formy prawnej nie ma wpływu na kontynuację działalności prowadzonej przez LORO. Zgodnie z przepisami ustawy kodeks spółek […]

Czytaj więcej

Nowe produkty od marca 2017!

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami dostępnymi w naszej ofercie od marca 2017. Poniżej prezentujemy numery Loro (KTM) poszczególnych produktów wraz ze zdjęciem oraz krótkim opisem. Szczegółowe informacje o poszczególnych produktach znajdują się w zakładce OFERTA.

Czytaj więcej

Nowe produkty od stycznia 2017!

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami dostępnymi w naszej ofercie od stycznia 2017. Poniżej prezentujemy numery Loro (KTM) poszczególnych produktów wraz ze zdjęciem oraz krótkim opisem. Szczegółowe informacje o poszczególnych produktach znajdują się w zakładce OFERTA.

Czytaj więcej

Targi Automechanika Frankfurt 2016

Targi Automechanika Frankfurt 2016 już za nami. Jak co roku targi odwiedziło kilkadziesiąt tysięcy osób, a swoje produkty wystawiło ponad 4600 firm z całego świata. Targi odbyły się w dniach 13-17.09.2016 w centrum Messe Frankfurt Exhibition GmbH. Wystawcy zaprezentowali ofertę w 6-ciu grupach tematycznych: Parts & Components – części zamienne, Electronics & Systems – systemy elektroniczne i elektryczne, Repair & Maintenance – wyposażenie warsztatów samochodowych, Accessories & Tuning – akcesoria […]

Czytaj więcej

Nowe produkty od sierpnia 2016!

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami dostępnymi w naszej ofercie od sierpnia 2016. Poniżej prezentujemy numery Loro (KTM) poszczególnych produktów wraz ze zdjęciem oraz krótkim opisem. Szczegółowe informacje o poszczególnych produktach znajdują się w zakładce OFERTA.

Czytaj więcej

Nowe produkty od czerwca 2016!

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami dostępnymi w naszej ofercie od czerwca 2016. Poniżej prezentujemy numery Loro (KTM) poszczególnych produktów wraz ze zdjęciem oraz krótkim opisem. Szczegółowe informacje o poszczególnych produktach znajdują się w zakładce OFERTA.

Czytaj więcej

Uczestnictwo w targach – Automechanika Frankfurt 2016

Już w dniach 13.09.2016 – 17.09.2016 odbędą się kolejne targi motoryzacyjne Automechanika. Tym razem targi odbędą się we Frankfurcie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i zapoznania się z naszą ofertą oświetlenia samochodowego oraz plastikowych akcesoriów samochodowych. Będzie to idealna okazja do spotkania się, przyjrzenia się naszym produktom oraz odpowiedzenia na wszystkie Państwa pytania.   Szczegółowe informacje: Data: 13.09.2016 – 17.09.2016 Państwo: Niemcy Miasto: Frankfurt am Main Organizator: Messe Frankfurt […]

Czytaj więcej

Nowe produkty od kwietnia 2016!

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami dostępnymi w naszej ofercie od kwietnia 2016. Poniżej prezentujemy numery Loro (KTM) poszczególnych produktów wraz ze zdjęciem oraz krótkim opisem. Szczegółowe informacje o poszczególnych produktach znajdują się w zakładce OFERTA.

Czytaj więcej

Nowe produkty od marca 2016!

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami dostępnymi w naszej ofercie od marca 2016. Poniżej prezentujemy numery Loro (KTM) poszczególnych produktów wraz ze zdjęciem oraz krótkim opisem. Szczegółowe informacje o poszczególnych produktach znajdują się w zakładce OFERTA.

Czytaj więcej

Nowe produkty od lutego 2016!

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami dostępnymi w naszej ofercie od lutego 2016. Poniżej prezentujemy numery Loro (KTM) poszczególnych produktów wraz ze zdjęciem oraz krótkim opisem. Szczegółowe informacje o poszczególnych produktach znajdują się w zakładce OFERTA.

Czytaj więcej